
Кеди розмір 23 -15см з шкіряною ортопед устілкою
300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1371
Кеди для хлопчика. Яскраві, зручні, стильні і красиві кеди. Верх кед текстиль, матеріал всередині текстиль, шкіряна устілка з супінатором, підошва міцна гума. Застібка на липучці. Добре регулювати підйом і повноту ніжки. Виміри зроблені вірно по внутрішній устілці. Розмір 23 -15 см. Весь асортимент в нашому магазині malyshki.com.ua
При виборі взуття для діток рекомендуємо дотримуватися таких рекомендацій:
- на зиму для дитячого взуття необхідний запас не менше 1см, допускається 1,5 див.
- для взуття весна--осінь необхідний також запас 1см.
- для летней обуви наиболее комфортный для ношения запас 0,5 - 0,8см, допускается до 1см.
- в спортивной обуви предпочтительно 0,8-1см.
- туфли без застежки – 0,5-0,6 см, с застежкой 0,5-0,8 см.
Кроме того, необходимо учитывать полноту ножки ребенка! Если ножка худенькая, берите запас по нижнему порогу допустимого к выбираемому виду обуви, а если ножка пухленькая – можно брать запас по верхнему порогу допустимого.
У будь-якому випадку необхідно пам'ятати, що запас у дитячого взуття потрібен не просто на виріст, а для правильного формування дитячої стопи! При ходьбі цей запас йде на так званий загин (поштовх), якщо цього запасу немає або він дуже маленький, то відбувається деформація стопи.
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Сонце |
Розмір дитячого взуття | 23 |
Стать | Для хлопчиків |
Вид взуття | Кеди |
Сезон | Весна/Осінь |
Застібка | Липучка |
Матеріал верху | Текстиль |
Матеріал підкладки | Текстиль |
Матеріал підошви | Гума |
Вид устілки | Шкіряна |
Колір | Синій |
Стан | Новий |
Довжина устілки | 15 см |
- Ціна: 300 ₴